AMC100-FD48
AMC100-FD48
● Utviklet spesielt for strømforsyningsadministrasjon av server i datasenteret
● Overvåk 48-spenningen til A plus B DC-uttaket
● U, I, P, Q, S, PF, kWh, kvarh
Sende bookingforespørsel
  • Beskrivelse
    Informasjon
    Karakteristisk
    1) Kommunikasjon:RS485/Modbus-Rtu
    2) Multikrets:48 krets
    3) Vurdert U og jeg:U:AC 220V/380V I:5A
    Funksjon
    ·A pluss B uavhengige to likestrømslinjer med spenning, strøm, kraft, elektrisk energi
    ·48 kanaler med strøm, elektrisk energi og andre fulleffektparametere
    ·1 RS485-kommunikasjon
    product-345-345
    Installasjon
    DIN 35mm
    Dimensjon (L*B*H):
    product-345-345
    Utseende
    product-1-1
    product-1-1
    Kabling
    image017
    image019
    image021
    Parameter
    Distribusjonssystem
    DC
    Bussspenning
    Merkespenning
    48VDC, 240VDC, 336VDC
    Målingsrekkevidde
    ±20 prosent
    Overbelastning
    Øyeblikkelig spenning 2 ganger per sekund
    Nåværende innkommende krets
    Vurdert
    5V (Hallsensor, trenger ekstern strømforsyning ±12V eller ±15V)
    Overbelastning
    Varighet er 1,2 ganger, øyeblikkelig 10 ganger/sekund
    Miljø
    Høyde
    Mindre enn eller lik 2500m
    Temperatur
    Drift:-15 grad -55 grad Lagring:-25 grad -70 grad
    Luftfuktighet
    Relativ fuktighet Mindre enn eller lik 93 prosent
    Installasjon
    Metode DIN35mm skinne eller bunnplate installasjon
    Hjelpestrømforsyning
    Drevet av AMC100-ZD; DC 12-24V-strømforsyning når den brukes
    alene
    Isolasjonsmotstand
    Isolasjonsmotstanden mellom alle terminaler og de ledende delene på skallet må være minst 100MΩ